Вальс на піску. У Калуші молодята вперше взяли шлюб на Домбровському кар’єрі

27 липня вперше реєстрація шлюбу відбулася на березі Домбровського кар’єру.

Молодята Сніжана та Іван Солдати стали 400-ою парою, що одружилася в рамках проєкту “Шлюб за добу”, який у Калуші реалізовує міський парк культури та відпочинку імені Івана Франка та міськрайонний відділ ДРАЦС Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, інформують “Вікна”.

Спеціально для церемонії на Домбровському кар’єрі було облаштовано весільну зону та піщаний пляж. Відтак молодята станцювали перший вальс на піску. Весільну церемонію провела начальниця ДРАЦС

Молодят від імені Калуської громади вітала заступниця міського голови Наталія Кінаш, яка вручила свідоцтво про одруження.

“Впевнена, що у молодят та їх близьких залишаться чудові спогади про надзвичайне свято, яке влаштували для них Ірина Очкур та Наталія Паламар з командою однодумців. В свою чергу хочу подякувати за можливість бути присутньою на цій прекрасній події та зазначити, що міська влада завжди охоче буде підтримувати таких креативних та відданих своїй справі людей, які вміють творити яскраві моменти в житті нашої громади!” — зауважила посадовиця.

Источник