Волонтери та туристи у Карпатах відновили будинок-прихисток

Волонтери, туристи та учасники ГО “Фундація “Карпатські стежки” самотужки відремонтували туристичний притулок на полонині Плісце у Карпатах. Про це Суспільному розповів гірський рятувальник та керівник цієї організації Василь Фіцак.

“У лютому 2021 я створив допис у Facebook, і туристична спільнота активно зібрала гроші для того, щоб купити необхідні матеріали. Ми залучили більше 30 волонтерів, які взяли активну участь у зборі. Нам довелося більше 2,5 км на плечах нести вантаж, а це – більше 500 кг, ну, і, звісно, виконати певні роботи”, – каже Василь Фіцак.

Це – перший етап акції, розповідає Василь Фіцак. За його словами, протягом цього часу встигли вимурувати димохід, перевстановити піч і провести інші ремонтні роботи. Василь Фіцак каже, що могли встигнути і більше, проте не у всіх є час, а роботи проводять тільки у вихідні. Однак волонтери уже прогнозують другий етап робіт на липень. Зокрема, планують відремонтувати дах. Всього на ремонт вдалося зібрати понад 7 тисяч гривень.

“До збору грошей долучилися 20 людей. Участь в акції взяла 31 людина. На завершення робіт нам потрібно ще 1,5-2 тисячі гривень”, – сказав Василь Фіцак.

Источник