Прикарпатці везуть медалі зі змагань “Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2021”

11 червня, на базі спортивного комплексу Головного управління ДСНС у м. Києві відбулися змагання пожежно-рятувальних служб за міжнародним форматом «FIREFIGHTER COMBAT CHALLENGE».

У спортивній події брали участь команди із 7 областей країни: Львівська, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Закарпатська, Миколаївська, Київська області та збірна команда м. Києва. Учасники долали різні та непрості випробування, які супроводжувалися фізичними та психологічними навантаженнями, йдеться на сайті ДСНС.

Забіги, за правилами, проходять наступним чином: вогнеборці на швидкість підіймають скатку вагою 19 кг на майданчик 4-го поверху навчальної вежі, після чого підіймають рукавну скрутку. Спустившись, вони приступають до вправи на силовому тренажері «Кайзер». На ньому ударами кувалди вагою 4 кг учасники переміщають «балку» вагою 73 кг на відстань 1,5 метра. Далі на них чекає прокладання рукавної лінії й подання ствола на заливку мішені. По закінченню вправи рятувальники переносять манекен потерпілого вагою 80 кг до фінішної лінії на відстань 30 м.Всього у змаганнях брало участь 116 учасників.

Найсильніших визначали у 3-х категоріях: індивідуальні забіги, командні естафети та тандеми.

Источник