У Калуші на вулиці Хмельницького буде ще один сквер

17 червня Калуська міська рада прийняла рішення «Про проведення інвентаризації земельної ділянки під сквером в районі вул. Богдана Хмельницького».

Орієнтовна площа земельної ділянки, якій нададуть статус скверу, — 2000 кв. метрів. Вона розташована поруч з багатоквартирним житловим будинком на вул. Хмельницького, 66 — між будинком і колишнім приміщенням дитячої лікарні, інформують “Вікна”.

Ініціатором надання цій території статусу скверу є депутат Калуської міської ради Олександр Коваль. На сесії він пояснив, що до нього звернулися мешканці будинку, за словами яких територія не прибирається, заросла кущами.

«Пішов слух, що там хочуть поставити магазинчик. Люди категорично проти цього і тому хочуть статус скверу», — повідомив Олександр Коваль.

Нагадаємо, в лютому Калуська міська рада прийняла рішення про проведення інвентаризації земельних ділянок під скверами на території міста Калуша. Таких земельних ділянок визначили 16. Зокрема у переліку два сквери в районі вулиці Б.Хмельницького (біля магазину «Екомаркет», 0,3 га та позаду будинку на вул. Хмельницького, 8, 0,58 га). Тоді йшлося про те надалі перелік скверів буде доопрацьовуватися і розширюватися. Після останнього рішення міськради на вул. Хмельницького статус скверу матимуть вже три ділянки. Такий статус дає догляд і захист — земельні ділянки під скверами належать до земель комунальної власності, які не можуть передаватися у приватну власність та забудовуватися.

Іншим рішенням міської ради затвердили технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок на яких знаходяться сквери в районі вулиць Дзвонарська і Сівецька — це перші сквери, інвентаризація яких завершилася і які внесені в кадастрову карту. Йдеться про три сквери, які увійшли до затвердженого у лютому переліку: в районі вул. Дзвонарської біля магазину «Гостинний дім» (площа 0,37 га) та біля житлового будинку на вул. Дзвонарській, 19 (0,2360 га), а також в районі вул. Сівецької біля пам’ятника Роману Шухевичу (0,2150 га).

Источник