У Зеленського назвали варіанти завершення війни

У Зеленського назвали варіанти завершення війни

Фото: РБК-Україна Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк озвучив три варіанти закінчення війни з Росією.

В Офісі президента озвучили три варіанти завершення війни, які включають виграш, програш України або ймовірний «Мінськ-3». Про це в ефірі телемарафону 13 липня розповів радник голови ОП Михайло Подоляк.
  «Є тільки три варіанти кінця війни. Перший: ми виграли і таким чином є держава Україна, яка буде домінувати в регіоні в повному обсязі і відповідно мати дуже чіткі партнерські відносини. Зможе модернізувати армію і мати ефективну армію», — зазначив він. 

За словами Подоляка, паралельно з цим буде зона демілітаризації з Російською Федерацією, РФ позбавлять ракет певної дальності, а також буде проведено саміт щодо контролю за ядерними арсеналами Росії.   Другим варіантом може бути програш України — і «тоді Україна просто поступово вмиратиме» протягом кількох років.   «Є третій варіант — посередині: ми не програли, але є лінія розмежування — «Мінськ-3″. Це означає, що ви просто будете вмирати дуже повільно. Будуть підключати вам апарат, який підтримуватиме ваше життя», — сказав Подоляк.   На його думку, це означатиме, що державності в Україні вже не існуватиме. «Тому все інше — це спроба знайти якісь альтернативні елементи, які дозволять щось десь продовжити. У нас із вами варіанти дуже прості — виграти або програти», — резюмував радник керівника ОП.

Нагадаємо, раніше заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв назвав варіанти закінчення війни проти України — «мирний договір» чи ядерний удар.

Джерело

Новости Украины