Україна не наступатиме на територію РФ — МОУ

Україна не наступатиме на територію РФ - МОУ

Фото: Генштаб ВСУ Україна воює за свої території, а не зазіхає на російські

Україна веде оборонну війну і лише повертає свої території, нагадали у Міноборони.

Україна не наступатиме на територію Росії, заявила заступник міністра оборони Ганна Маляр у п’ятницю, 23 вересня.

«Наше завдання — звільнити наші території, ми не агресори, не загарбники, ми ведемо оборонну війну, в рамках якої можуть бути наступальні дії, ми це бачили. До речі, якщо ми говоримо про звільнення частини Харківської області, українська армія вперше здійснювала саме такий наступ, це унікально, тому що ми завжди готувалися до оборони, не збиралися ні на кого наступати. Зараз наша доктрина полягає в тому, що ми ведемо оборонну війну, тому ми не наступатимемо на чужі території, ми повертаємо своє», — сказала Маляр.

Вона додала, що Україна дотримується всіх норм міжнародного права.

«Ми не росіяни, це потрібно чітко усвідомлювати. І як би ми не жартували на ці теми, це справді зараз теми для народного фольклору номер один — яким чином і де ми святкуватимемо перемогу. Але якщо серйозно про ці речі говорити — Україна дотримується всіх норм міжнародного права, і ми гарантуємо це зі свого боку, що ми їх дотримуємося», — сказала Маляр.

Заступник міністра зазначила, що «є різні способи впливати на скорочення життя цієї імперії».

Як відомо, в Росії погрожують, що після псевдореферендумів на окупованих територіях і «приєднання» їх до РФ вважатимуть наступ ЗСУ нападом на свою територію.

Джерело

Самые свежие новости от издания Корреспондент Нет: оперативная информация, фоторепортажи, актуальные события.