Збереження коштів та підтримка армії: експерт розповів, як працюють військові облігації

КИЇВ. 5 жовтня. УНН. Купівля військових облігацій є інструментом допомоги українській армії та проявом патріотизму. Водночас це дозволяє зберегти свої кошти, адже їх повернення стовідсотково гарантується державою. Про це у коментарі УНН розповів заступник Голови Правління IBOX BANK Ростислав Наконечний.

Деталі

Разом з тим він зазначив, що розглядати покупку військових облігацій як інвестицію або спосіб зберегти свої кошти від інфляції не варто.

Цитата

“​​У першу чергу це інструмент для того, щоб кожна фізична або юридична особа могла висловити свою патріотичну позицію. Це не інструмент для заробітку і це не інструмент для збереження коштів від інфляції. Це можливість зберегти кошти, тому що є 100% гарантія держави. Якщо ви зможете диверсифікувати свої вкладення, то ви зможете розмістити кошти як у гривні, так і у валюті”, – зазначив Наконечний.

Додамо

Військові облігації бувають гривневі та валютні (у доларах США чи євро). Також вони відрізняються за терміном погашення, вартістю та відсотками прибутку, який отримає покупець. Нині придбати військові облігації можна від 900 гривень, а прибуток з них сягає до 16% річних.

Зазначимо, на відмінну від депозитів, при поверненні коштів за військові облігації не стягується податок на прибуток.

Придбати військові облігації можна через брокерські компанії та банки. Деякі з них мають інструменти, аби зробити це швидко через застосунок.

Нагадаємо

Віднедавна придбати військові облігації можна також у застосунку “Дія”. 

Довідка

IBOX BANK – український транзакційний банк, що працює на фінансовому ринку з 1993 року. За підсумками 2021 року банк зафіксував п’ятикратне зростання доходу. Акціонери банку інвестували весь торішній дохід у капітал банку. І з 28 лютого 2022 року статутний капітал фінустанови збільшився на пів мільярда гривень. Уже в березні, завдяки інвестиціям, IBOX BANK виріс і увійшов до другої групи банків.

У серпні 2022 року Рейтинговий комітет РА «Експерт-Рейтинг» оновив довгостроковий кредитний рейтинг IBOX BANK до найвищого рівня uaААА за національною шкалою.

Джерело: УНН

Джерело

Новости Украины