Із маскувальних сіток: у Миколаєві встановлять «ялинку незламних»

Джерело: Суспільне

КИЇВ. 16 грудня. УНН. Цього року новорічна ялинка у Миколаєві буде з маскувальних сіток. Про це повідомляє УНН із посиланням на Суспільне.

Деталі

Пам’ятник Святому Миколаю став основою «новорічного дерева». Скульптуру ще в жовтні закрили від обстрілів мішками з піском, а напередодні свят її покрили маскувальними сітками.

«Ялинка буде складатися із шести секцій, кожна секція у висоту – 6 метрів, в ширину – 2,5 метри. Потім буде демонтаж, буде розгортатися кожна «пелюстка», ми так назвали, зверху донизу, і стягуватися стяжками. Після цього ялинка буде прикрашена кульками та гірляндами», – розповіла організаторка виробництва Наталія Куличковська.

Ялинку у воєнному стилі прикрасять ілюмінацією.

«Сенс не в тому, що ми побачимо, сенс в тому, що ми відчуємо. Це такий проєкт, наші колеги таку назву придумали – «Ялинка незламних». Які часи, така і ялинка. Тут захисна споруда навколо Святого Миколая, і навколо цієї захисної споруди ще одна захисна споруда зараз відбудовується. Це буде такий символ миколаївського Нового року, Різдва цього року», – сказав начальник міського управління культури Юрій Любаров.

Нагадаємо

У Львові встановлять новорічну ялинку. Вона стоятиме приблизно місяць і світитиме п’ять годин на день.

Джерело: УНН

Джерело

Новости Украины