Степан Гіга про скандал з «1+1» та монтаж шоу «Міняю жінку»: Це було замовлення

Степан Гіга про скандал з "1+1" та монтаж шоу "Міняю жінку": Це було замовлення

Фото: instagram.com/stepangiga.official

Український музикант та співак Степан Гіга поскаржився на обман з боку телеканалу «1+1″після участі у шоу «Міняю жінку» у 2013 році. За словами артиста, тоді команда проєкту змонтувала випуск так, ніби він майже не спілкується зі своїми дітьми. Гіга наполягає, що ця історія «вдарила» по його іміджу.

— Мене «пішли» і обдурили. Після цього від будь-яких пропозицій, які надходять від «1+1», я відмовляюся, — розповів виконавець в інтерв’ю YouTube-каналу «Розмова».

Гіга додав, що така «підстава» від телеканалу нібито була зроблена на замовлення, проте ім’я замовника називати відмовився.

— Сам монтаж був зроблений так… було заплановано просто мене опустити. Це було замовлення. Так, [я навіть знаю, від кого воно надійшло]. Скільки я просив, скільки там проєктів [пропонували]…. Я говорив: «Я піду на проєкт, але, будь ласка, зніміть [скрізь] цей блеф. Ми ж з вами знаємо, для чого це було зроблено. Не знімали… і всюди на «YouTube-каналах цей випуск ставили першим, головним. Ось ти відкрив і першим бачиш це відео. Це була просто підстава і все. Я з «1+1» більше жодних стосунків не маю, — зазначив він. — Все було побудовано на тому, що я своїх дітей [відштовхую]. Мої діти зі мною кожен божий день, мої діти та онук зі мною на сцені виступає, я дітей виховував з пелюшок.

Степану 62 роки. Він заслужений та народний артист України (2002). Співак багато років перебуває у шлюбі з коханою на ім’я Галина, у нього є двоє дітей – дочка Квітослава та син Степан. Найпопулярніші пісні артиста — «Цей сон», «Біла вуаль»,»Випадкове знайомство», «Яворина», «Чорні троянди».

Степан Гіга про скандал з "1+1" та монтаж шоу "Міняю жінку": Це було замовлення

 

Джерело