Збірна України U-18 з хокею розгромно програла Казахстану на ЧС-2023

Сборная Украины U-18 по хоккею, фото — fhu.com.ua

Збірна України U-18 з хокею розгромно програла Казахстану в четвертому матчі на чемпіонаті світу-2023 у Дивізіоні ІА – 0:5.

Перший період пройшов у рівній боротьбі. Українці здобули більшість вже на 14-й секунді зустрічі, але своїми моментами не скористалися. Казахстан у свою чергу один із своїх моментів реалізував.

Другий період пройшов за значної переваги казахів. Суперники закинули синьо-жовтим чотири шайби. Завершальний період команди дограли без голів.

Україна U-18 із чотирма очками посідає п’яте місце, випереджаючи Францію на три очки. Раніше команда Олександра Бобкіна за булітами обіграла Францію (3:2), розгромно програла Данії (1:5) і за булітами виграла в Угорщини (3:2).

Нагадаємо, команда, яка посіла останнє місце, знизиться до Дивізіону ІВ. У своєму заключному матчі українці зіграють із Японією 29 квітня.

• Хокей. Чемпіонат світу U-18. Дивізіон IA

Україна U-18 – Казахстан U-18 – 0:5 (0:1, 0:4, 0:0)

Шайби: 0:1 – Кім (Нуркенов), 11:56. 0:2 – Русланули (Сімонов), 20:28. 0:3 – Сімонов (Ляпунов, 4х4), 23:40. 0:4 – Сімонов (Ляпунов), 31:21. 0:5 – Ситников (Амірханов), 36:36