174 людини загинули в Індонезії внаслідок заворушень на футбольному матчі


174 людини загинули в Індонезії внаслідок заворушень на футбольному матчі

Фото: pmjnews оновлено

Щонайменше 174 людини загинули та близько 180 отримали травми на футбольному матчі внаслідок заворушень, пише Reuters.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: коротко про важливе

У матчі Ліги 1 грали ФК «Арема» й «Персебея». Після програшу «Ареми» із рахунком 2:3 її фанати вибігли на поле. Поліція пустила в дію сльозогінний газ, потім почалася стрілянина й тиснява.

«Виникла анархія. Вони почали нападати на поліцейських, бити автомобілі», – пояснив дії підлеглих начальник місцевої поліції.

Міністр-координатор з політичних, правових питань і питань безпеки Індонезії Махфуд ДМ розказав, що стадіон був переповнений – на гру продали 42 000 квитків, хоча він розрахований тільки на 38 000 вболівальників.

Матчі індонезійської Ліги 1 призупинено на тиждень, футбольна асоціація почала розслідування. Міністр спорту Зайнудін Амалі заявив, що буде розглядатися можливість заборони на відвідування футбольних матчів вболівальниками.

Події на стадіоні в Індонезії стали однією з найбільших футбольних трагедій за останні десятиріччя. Востаннє щось подібне відбулося у травні 2001 році на стадіоні в столиці Гани Аккрі, коли внаслідок заворушень загинули 126 осіб.

У 2012 році через безлади на матчі вищої ліги Єгипту між «Аль-Масрі» й «Аль-Аглі» загинули 72 людини, не менше тисячі отримали травми. Після цього футбольні змагання в Єгипті зупинили майже на два роки.

ОНОВЛЕНО об 11:50. Спочатку в тексті новини повідомлялося про 129 загиблих, але пізніше з’явилась інформація про те, що жертв насправді ще більше.

Джерело

Новости Украины