Андрій Бєдняков показав довоєнний Маріуполь у новорічній ілюмінації

Шоумен поділився знімком того самого драмтеатру, який розбомбили росіяни навесні цього року.

Андрій Бєдняков на інтерв’ю / скріншот

Відомий шоумен Андрій Бєдняков, який народився і виріс у Маріуполі, показав довоєнне фото рідного міста. На знімку, опублікованому в блозі, зображений Маріупольський драматичний театр. Це на нього росіяни навесні цього року скинули авіабомбу, знаючи, що в підвалі театру від бомбардування ховаються мирні жителі. 

«Ми повернемося. Ти з Маріуполя? За чим ти найбільше сумуєш у місті? Я по в’їзду в рідний двір і прогулянці пішки від 1000…», — прокоментував Андрій Бєдняков.

Реакція соцмереж

  • «Ой, так, я теж цю прогулянку від 1000 до драма обожнювала. Це наш головний променад з сестрою був. І за морем, за пірсом, за будинком, якого немає, за теплими ночами під улюблену музику на драмі або на пляжі. Наші спогади ніхто не відбере. Все повернеться і ми ще покажемо нашим дітям улюблені місця нашого міста»
  • «Сумую за батьками, вони досі в Маріуполі. Сумую за морем, за новорічним духом і красою Маріуполя. За прогулянками з собакою на кораблі»
  • «Сумую за лівим берегом, за морем з видом на шлачку, за смачним гарячим шоколадом на веселці, за красивим центром в новорічні свята, за забитими автобусами вранці з нашими найкращими людьми, за шумом «Азовсталю», за рідним домом, якого вже й немає, за вуличками, на яких пройшло все моє дитинство»

Скріншот публікації АндріяАтака на Маріуполь

28 лютого 2022 року російські окупанти захопили Маріуполь. Не даючи мирним жителям покинути місто, і продовжуючи «сипати» на ньому снарядами, 16 березня росіяни випустили авіабомбу по драматичному театру Маріуполя.

Відео дня Фіналістка Нацвідбору FIINKA поділилася історією написання конкурсної пісні Дорофєєва заспіває «Щедрик» у неочікуваному дуеті На відомого репера чекає хімічна кастрація за зґвалтування неповнолітніх

У той момент в ньому ховалися від обстрілів цивільні — діти, жінки, люди похилого віку. 25 березня в міськраді Маріуполя заявили, що «за даними очевидців», в результаті авіаудару по театру загинуло близько 300 осіб.

Джерело

Новости Украины