Окупанти облаштували вертолітну базу на руїнах “Азовсталі” (відео)

Нещодавно загарбники заявили, що не будуть відновлювати завод, оскільки він їм не потрібен.

Окупанти знайшли “застосування” зруйнованому заводу / скріншот

Російські окупанти облаштували базу для військових вертольотів на території знищеного ними заводу “Азовсталь” в окупованому Маріуполі. Про це повідомив у Telegram радник мера Петро Андрющенко.

“Висока вертолітна активність. На території Азовсталі окупанти облаштували вертолітну базу”, – розповів він.

За словами Андрющенка, на території зруйнованого заводу базуються вертольоти Мі-8.

Відео дня

“Щонайменш 10 злітів зафіксовано за світловий день сьогодні. Приоритетний напрям польотів – Запоріжська область”, – зазначив він.

Вертолітна база на “Азовсталі”Ситуація в Маріуполі

Днями російські окупанти заявили, що не планують відновлювати завод Азовсталь, який вони знищили навесні разом з більшою частиною житлових масивів.

24 січня стало відомо, що Росія призначила новим “мером” окупованого міста Маріуполь Олега Моргуна, засудженого українським судом до 11 років позбавлення волі за участь у терористичній організації “ДНР”. 

Того ж дня ЗСУ завдали удару по казармі, де знаходилося понад 200 окупантів. За словами Андрющенка, в основному там були дагестанці або кадировці.

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України