Пригожин готує росіян до поразки під Бахмутом, вже знайшов “винних” – ISW

Це узгоджується з висновками експертів, що штурми “вагнерівців” позицій ЗСУ під Бахмутом досягли кульмінації.

Раніше Пригожин намагався зробити із захоплення Бахмута свою інформаційну кампанію

Ватажок “вагнерівців” Євгеній Пригожин готує інформаційні умови, щоб звинуватити у невдачах під Бахмутом міністерство оборони Сергія Шойгу і російський ВПК.

Як пише Інститут вивчення війни, заяви “вагнерівців” про брак боєприпасів і складнощі з проривом оборони ЗСУ спрямовані на те, щоб зняти з Пригожина особисту відповідальність за провал боїв.

Це узгоджується з висновками експертів, що штурми “вагнерівців” позицій ЗСУ під Бахмутом досягли кульмінації.

Відео дня

У свіжому інтерв’ю “РИА Новости” Пригожин поскаржився, що в українських військових оборонні рубежі облаштовані через кожні 10 метрів.

“Це суттєвий перегин для Пригожина, і він вперше представив сили Вагнера в Бахмуті як такі, що не приносять фактично ніяких успіхів”, – йдеться у звіті аналітиків.

Хоча водночас самі “вагнерівці” робили все, щоб показати провоєнній аудиторії, що за “успіх” на Бахмутському напрямку відповідають особисто вони, а не кадрові військові РФ.

Вцілілих від удару по ПТУ “мобіків” в Макіївці хотіли відправити в наступ Зеленський прокоментував знищення росіянами льодової арени у Дружківці Влада РФ кине на фронт усіх, кого вдасться забрати – ЗеленськийБої за Бахмут

Уже кілька місяців поспіль тривають безглузді штурми російської армії околиць Бахмута та інших населених пунктів Донецької області. За словами військових, до Бахмута ворог стягує все, що є боєздатним.

Західні аналітики пов’язують таку фанатичність стратегією “вагнерівців”, точніше політичними амбіціями ватажка Євгенія Пригожина. “Кухар Путіна” намагається довести російському керівництву, що саме його найманці є ефективними бійцями, а ще – заручитися підтримкою серед ультраправої аудиторії.

Однак ресурси найманців Пригожина вже почали вичерпуватися, у зв’язку з чим західні аналітики прогнозували кульмінацію у їхніх наступах. 

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України