В Україні стався землетрус (карта)

Підземні поштовхи зареєстрували у Чернівецькій області.

У Чернівецькій області стався землетрус / Фото ua.depositphotos.com

У четвер, 1 грудня в Україні стався землетрус. Про це повідомляє Головний центр спеціального контролю.

За даними фахівців епіцентр землетрусу знаходився в районі міста Новодністровськ Чернівецької області, на глибині 6 кілометрів. Його магнітуда склала 2,2 за шкалою Ріхтера.

“За класифікацією землетрусів відноситься до невідчутних. Інтенсивність коливань лежить нижче межі чутливості людей. Струси землі виявляються і реєструються тільки сейсмографами”, – відзначили сейсмологи.

Відео дня

Вони нагадали, що останній землетрус з території Чернівецької області був зареєстрований 18 листопада 2022 року з магнітудою 2,7. 

Епіцентр землетрусу знаходився в районі міста Новодністровськ / скріншот Google-картиЗемлетруси в Україні

7 вересня землетрус зареєстрували з Івано-Франківської області, біля населеного пункту Надвірна. Магнітуда землетрусу склала 2,2.

Через місяц, 6 жовтня, землетрус магнітудою 2,4 зареєстрували у Чернівецькій області в районі міста Новодністровськ. А на початку листопада у Румунії стався землетрус магнітудою 5,4 за шкалою Ріхтера, який відчувався у чотирьох областях України.

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України