Війна в Україні: стало відомо про нову жертву та поранених на півдні

Серед пораних є одна дитина.

Повідомлено про нову жертву на Херсонщині / фото МВС

У Херсонській області через російську агресію загинула за минулу добу одна людина, ще четверо – дістали поранення, повідомила вранці Херсонська обласна військова адміністрація.

Зазначається, що серед пораних є одна дитина.

За інформацією Херсонської ОВА, російські окупанти 68 разів обстріляли мирні населені пункти Херсонщини 17 червня. Випустили 467 снарядів з артилерії, мінометів, авіації, РСЗВ та безпілотників.

По Херсону ворог випустив 29 снарядів. 

Російські військові били по житлових кварталах населених пунктів області.

Спецпризначенці змогли евакуювати херсонців з окупованої території

Підрив Каховської ГЕС – триває рятувальна операція

Як повідомляв УНІАН, на Херсонщині та Миколаївщині триває рятувальна операція у зв’язку з підривом окупантами Каховської ГЕС в ніч на 6 червня. Внаслідок цього бул підтоплені населені пункти, а природі завдано непоправної шкоди. Станом на вчора з цих територій було евакуйовано 3614 людей, з яких 474 дитини.

Внаслідок підриву Каховської ГЕС вже відомо про 16 загиблих – 14 на Херсонщині та двоє – на Миколаївщині. Безвісти зниклою вважається 31 людина.

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України