Захисник Маріуполя без руки й ока став обличчям українського бренду

Ілля Самойленко був у російському полоні, його вдалося звільнити у вересні 2022 року.

Захисник Маріуполя знявся у відео, у якому він поділився своїими думками / скриншот

Військовий Ілля Самойленко, який захищав Україну ще з 2015 року та був одним з тих, хто до останнього знаходився у Маріуполі, став обличчям українського бренду Indposhiv. Військовий, якого вдалося звільнити з російського полону, втратив на війні руку та око.

«Обличчям нашої нової кампанії для Indposhiv Bespoke став Ілля Самойленко — захисник України, військовий з полку «Азов» із позивним «Гендальф». Він з дитинства цікавиться історією одягу та любить якісні костюми… За вісім років війни Ілля змінився. Він пережив полон. Втратив руку і око. Для нього ми створили вдосконалену конструкцію одного з рукавів для зручності та ідеальної посадки», — зазначили в Indposhiv.

Захисник Маріуполя знявся у відео, у якому він поділився думками щодо військових. Він розповів про те, що відчувають люди, які боронять нашу землю. 

На сторінці бренду також зазначається, що їхня мета — надати людям можливість жити «нормальним життям», навіть якщо довкола трапляються «ненормальні обставини». 

Ілля Самойленко — що про нього відомо

Військовому Іллю Самойленку 28 років. Він пішов на фронт у 2015 році. Самойленко вступив до лав полку «Азов», там він став заступником командира взводу.

У 2017 році військовий підірвався на міні. Внаслідок цього Самойленко отримав сильні поранення. Він втратив руку та око. Військовий пройшов через важку реабілітацію, йому встановили титаново-сталевий механічний протез, а втрачене око замінили скляним протезом. Самойленко перевчився стріляти та цілитися лівим оком. У 2021 році військовий поїхав за кордон та почав там працювати у міжнародній компанії. Проте у 2022 році, з початком повномасштабної війни РФ проти України, він вирушив на Батьківщину та повернувся в «Азов».

Самойленко перебував на «Азовсталі». Захисник Маріуполя потрапив у російський полон, у вересні 2022 року військового вдалося повернути. 

Джерело

Новости Украины