Андрющенко про вибухи в Маріуполі: окупанти в шоці від «бавовни»

Окупований Маріуполь став великою військово-логістичною базою — там розташовано багато живої сили ворога, техніки, ремонтних баз та складів БК.

В Маріуполі сталася чергова «бавовна» / скріншот відео з t.me/andriyshTime

Російські окупанти в Маріуполі не очікували ударів українських військових по їхніх позиціях і перебувають у шоці, намагаючись перетягувати техніку на інші локації.

Про це повідомив радник міского голови Маріуполя Петро Андрющенко в ефірі інформаційного телемарафону. «Окупанти в шоці. Насправді ці три дні «бавовни» — дві з половиною доби — це просто шок. Тому що щодо протидії вони намагалися спочатку збивати нашу «кару небесну» системами ППО – це не допомогло. Потім два дні поспіль піднімали літаки – це теж не допомогло. І вони не знають, що зараз зробити, у них дуже велика проблема, це вони розуміють», — сказав Андрющенко.

У Маріуполі вибухнув склад окупантів: Андрющенко показав наслідки «бавовни» (відео) У Маріуполі прогриміли вибухи на ММК ім. Ілліча: окупанти підняли в небо авіацію

За словами радника міського голови, головною проблемою для загарбників є те, що Маріуполь став великою військово-логістичною базою, і там розташовано багато живої сили, техніки, ремонтних баз та складів БК.

Відео дня

«Тепер це все вони мають перемістити на більш безпечну відстань, більш безпечна відстань — найближча точка умовно — це Новоазовськ, а тут постають проблеми… Вони просто в шоці, по ночах намагаються, як розквітне «бавовна», тягати техніку з одного місця на інше», — зазначив Андрющенко.

Вибухи в Маріуполі: що відомо

22 лютого у тимчасово окупованому Маріуполі пролунало 12 вибухів, було уражено склад боєприпасів в аеропорту та місця базування ворога у Кальміуському районі.

23 лютого в Маріуполі було зафіксовано три вибухи.

Джерело

Новости Украины