Буданов: Іран відмовляє РФ у продажу ракет, але передав їй 1700 дронів

Буданов: Іран відмовляє РФ у продажу ракет, але передав їй 1700 дронів

Фото: facebook.com/MinistryofDefence.UA

Іран відмовляється підтримати Росію у постачанні балістичних ракет, проте він продав близько 1,7 тисячі безпілотників, якими окупанти ціляться українськими енергетичними об’єктами. На цьому наголосив керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов в інтерв’ю New York Times.

Він зазначив, що Кремль запропонував наукові ноу-хау іранської військової промисловості, щоб переконати Тегеран підтримати Росію постачанням балістичних ракет.

— Іран не поспішає це робити зі зрозумілих причин, бо щойно росія випустить перші ракети, тиск санкцій на Іран посилиться, — пояснив глава української розвідки. Буданов додав, що Росія придбала в Ірану 1700 вибухових безпілотників Shahed, які постачають транші.

РФ на сьогоднішній день вже випустила близько 540 дронів для тактичних ударів уздовж лінії фронту та енергетичної інфраструктури. Глава ГУР зазначив, що більшість ударних дронів збивають до того, як вони досягають своїх цілей. Однак ці безпілотники дешеві: в Ірані вартість виробництва складає близько семи тисяч доларів за одиницю, хоча невідомо, за скільки Тегеран продає Росії цю зброю.

Джерело

Новости Украины