Міноборони РФ офіційно заявило про захоплення Бахмута

Російські військові через добу після Пригожина повідомили, що повністю «звільнили Артемівськ».

Окупанти заявили, що повністю контролюють руїни Бахмута / фото Костянтин і Влада Ліберови

Міністерство оборони Росії офіційно відзвітувало про захоплення Бахмута. Про це йдеться в денному зведенні російського військового відомства.

«На Артемівському тактичному напрямку в результаті наступальних дій штурмових загонів «Вагнер» за підтримки артилерії і авіації «Південного» угруповання військ завершено звільнення міста Артемівськ (радянська назва Бахмута – УНІАН)», – заявили в Міноборони РФ.

Крім того, окупанти відзвітували про знищення автомобільного мосту біля селища Іванівське, по якому йде постачання українського гарнізону в Бахмуті. Також були озвучені абсурдно високі дані про втрати ЗСУ на цьому та інших напрямках — як в живій силі, так і в техніці.

Відео дняСитуація в Бахмуті

За словами заступника міністра оборони України Ганни Маляр, українські підрозділи все ще контролюють кілька кварталів в Бахмуті – так званий «район літака», частину промзони і квартали приватного сектора. При цьому ЗСУ зайняли панівні висоти на південь і захід від міста.

Напередодні ватажок «Групи Вагнера» Євген Пригожин заявив про повне захоплення міста. Подібні заяви він уже робив у минулому. Сьогодні найманців з цим «досягненням» привітав російський диктатор Володимир Путін.

Джерело

Новости Украины