У Міноборони пояснили, чому Путін приїхав до Маріуполя саме вночі

Поїздка Путіна до Маріуполя не була спонтанною, на чому наполягає Кремль.

Вночі простіше виділити те, що потрібно показати / скріншот

Рішення Кремля влаштувати візит Володимира Путіна до Маріуполя саме вночі пояснюється міркуваннями у сфері безпеки та пропаганди. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

«Як і належить злодієві, Путін під покровом ночі відвідав український Маріуполь. По-перше, це безпечніше. Крім того, темрява дозволяє йому виділити те, що він хоче показати», – заявили військові.

Також наголошується, що вночі службі охорони простіше захистити Путіна від незапланованих зустрічей з нечисленними жителями міста, які пережили російські бомбардування.

Відео дняВізит Путіна до Маріуполя

Вранці в неділю російські ЗМІ повідомили про нічний візит Володимира Путіна до Маріуполя. Стверджується, що він прилетів в місто на вертольоті, а після пересів за кермо автомобіля і прокотився вулицями, оглядаючи місто.

Російська пропаганда також показала «радісну зустріч» маріупольців з російським диктатором. Пізніше учасники зустрічі були упізнані. Ними виявилися маріупольські мародери і любителі «русского міра».

В Офісі президента України, коментуючи візит Путіна до Маріуполя, зазначили, що злочинців завжди тягне на місце злочину.

Джерело

Новости Украины