«З Трампом в Америці покінчено»: Піонтковський розповів про вибори в США (відео)

Експерт також пояснив, як результати виборів можуть вплинути на допомогу США Україні.

Трамп замінив «традиційних» республіканців «фанатиками», які не зуміли пройти в Конгрес / фото REUTERS

Російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський прокоментував вибори до палати Конгресу США. На його думку, підсумки виборів покажуть, що з 45-м президентом Сполучених Штатів Дональдом Трампом «покінчено».

У новому випуску програми «Аргумент» експерт, коментуючи успіхи ЗСУ на Херсонському напрямку, зазначив, що сьогодні політична кар’єра закінчилася для двох людей. За словами Піонтковського, для президента РФ вона закінчилася вже давно, але сьогодні це «закріпилося» остаточно. А ось для Трампа кар’єра завершилася після виборів у США.

І, хоча остаточні підсумки виборів стануть відомі, за даними ЗМІ, лише в грудні, Піонтковський зазначив, що ситуація вже не на користь Трампа. Він, за словами публіциста, винен у цьому сам. Трамп замінив «традиційних» республіканців «фанатиками», які не зуміли пройти в Конгрес.

На тлі всього цього Трамп втратив довіру республіканців і вже не зможе піти в президенти США, зазначає публіцист. Однак результати виборів і «кінець» Трампа не матимуть негативного впливу на допомогу Україні.

«Ось ця традиційна більшість, вона підтримує Україну не менше, ніж демократи навіть. Вони часто критикують Байдена, що недостатньо допомога надається, не видаються найсучасніші зразки зброї і так далі. А Трамп зробив ще одну ідіотську помилку. Ну, може бути, в силу своєї дивної прихильності до Кремля. І в Кремлі йому весь час аплодували. Адже його кандидати кричали: «Ми не дамо більше ані цента на підтримку України». І це йшло наперекір з широкими суспільними статками. Ну, коротше, з Трампом в Америці покінчено», — резюмував Піонтковський.

«У них реальні проблеми»: Байден прокоментував заяву РФ про відступ з Херсона США бачать тільки один фінал війни, підтримка України після виборів зросте — Подоляк Республіканці vs демократи: стали відомі попередні результати виборів у СШАВибори в США

Як повідомляв УНІН, 8 листопада в США відбулися проміжні вибори в обидві палати Конгресу. Незабаром стало відомо, що Республіканська партія, за попереднім результатом, може стати чільною в Палаті. 

За даними ЗМІ, остаточні результати виборів в США з’являться в грудні. Все затягнеться через те, що в штаті Джорджія будуть проводити повторне голосування, так як там 

Пізніше стало відомо, що остаточні результати виборів стануть відомі лише в грудні. Процес затягнеться через необхідність проведення повторного туру голосування в американському штаті Джорджія. Також стало відомо, що на виборах до Палати представників США пройшли два небіжчика.

Джерело