«Пташка» з «Азовсталі» розповіла, чим займеться після російського полону (відео)

Дівчина наголосила, що буде продовжувати боротьбу за Україну і її військових.

Катерина Поліщук оприлюднила перше відеозвернення після російського полону / фото instagram.com

Парамедик з «Азовсталі» Катерина «Пташка» Поліщук, яку вдалося визволити з російського полону, вперше записала відео і розповіла про свої подальші плани. 

На своїй сторінці в Instagram у сторіз вона наголосила, що потребує сил на відновлення.

«Всім привіт, я повернулась! Але повернулась я не зовсім, адже частина мого серця залишилася там в російському полоні, бо там українські воїни досі знаходяться в цьому пеклі. Тому наше основне завдання — далі боротися за кожного українського воїна», — зазначила медик.

Відео дня

Дівчина наголосила, що буде продовжувати боротьбу за Україну і її військових.

«Зовсім трішки. Я відновлюся і ми продовжуватимемо боротьбу, звільнятимемо українські землі від цієї мокшанської напасті й звільнятимемо українських військових. Це першочергово. Це мій обов’язок і моє завдання. Я вважаю, що це обов’язок кожного громадянина — боротися і не зупинятися. І бути сильним. Всім дякую. Слава Україні», — завершила «Пташка».

Пташка записала звернення до українців

Як писав УНІАН, 24 вересня, Катерина Поліщук «Пташка», яку нещодавно разом з іншими українськими захисниками Маріуполя звільнили з полону, опублікувала перший пост у соціальній мережі.

Звільнення «Пташки» з полону: що відомо

21-річна волонтерка «Пташка» стала відомою, коли мережею почалися шеритися відео, на яких дівчина співала та підіймала настрій захисникам Маріуполя у перервах між боями. Юна захисниця є акторкою народного драма­тичного театру-студії, поетесою, викона­вицею класичних арій і патріотичної кла­сики. Поліщук була на «Азовсталі» у Маріуполі, у травні вона потрапила у полон разом з захисниками міста та іншими медиками.

У серпні мама «Пташки» повідомила, що її донька перебуває у колонії в Оленівці. 16 вересня у соцмережах РФ з’явилися відео з Поліщук. Рашисти називала її снайперкою, хоча вона — парамедик.

22 вересня стало відомо, що Україна повернула з російського полону 215 захисників. Звільнено п’ятьох найбільш відомих командирів — Героя України Дениса Прокопенка «Редіса» з «Азова», Сергія Волинського «Волину» з 36-ї бригади морської піхоти, Святослава Паламара («Азов»), Олега Хоменка («Азов»), Дениса Шлегу з Нацгвардії України, Героя України Євгенія Бову. Також повернулася Катерина Поліщук («Пташка») й вагітні військовослужбовиці — Мамонова Мар’яна, Шумовецька Яна та Черненькая Анастасія.

Україна обміняла героїв на кума Путіна Медведчука. Він вже дав усі можливі свідчення слідству. А п’ятьох найбільш відомих командирів вдалося обміняти на 55 російських полонених.

Джерело