Росія не домовляється: генерал США пояснив неможливість мирних переговорів з Путіним

Президент РФ знову заявляв, що готовий домовлятися про «прийнятні розв’язки» війни в Україні.

Все це може обернутися новими вимогами і брехнею / фото REUTERS

Мирні переговори між РФ і Україною неможливі. Вся річ у тому, що навіть чиновники країни-агресора не вміють домовлятися по дрібницях.

Про неможливість мирних переговорів з Путіним у своєму Twitter висловився колишній командувач Сухопутними військами США в Європі, генерал-лейтенант Марк Хертлінг. Так він прокоментував недавню заяву диктатора.

Путін стверджував, що Кремль не відмовився від ідеї «домовитися». Однак все це може обернутися новими вимогами і брехнею, вважає генерал.

Відео дня

«Напередодні Різдва Путін каже, що «готовий до переговорів». Провівши «переговори» з російськими військовими і Міноборони, я витягнув уроки: навіть у дрібницях чиновники Росії не домовляються… То вимагають, то брешуть, то відмовляються від домовленостей», — зазначив Хертлінг.

«Сс*ть у пляшки щурі»: окупант розповів, як командири РФ тремтять від обстрілів ЗСУ (аудіо) У Міноборони розповіли, як залякують росіян, які хочуть здатися у полон ЗСУ У Макіївці розстріляли сім’ю з восьми осіб — ЗМІПереговори між РФ і Україною

Раніше президент РФ Путін заявив, що держава-агресор не відмовляється від переговорів. Кремль нібито готовий обговорювати «прийнятні розв’язки» війни в Україні. В офісі президента України вже відповіли на заяву диктатора. Росія не хоче вести переговори, а намагається уникнути відповідальності, заявив Подоляк.

В ISW також вважають, що Путін не готовий до миру, а намагається зняти з себе відповідальність за затяжну війну. Кремль продовжує розглядати Україну як нелегітимну державу, а Зеленського – як несамостійного гравця. У ЦПД зазначали, що РФ готує населення Росії до продовження війни.

Джерело

Новости Украины