Росія відкрила справу проти сенатора Грема. Він: Гнів режиму Путіна приносить мені радість


Росія відкрила справу проти сенатора Грема. Він: Гнів режиму Путіна приносить мені радість

Ліндсі Грем (Фото: EPA)

Американський сенатор Ліндсі Грем відреагував на кримінальну справу, яку проти нього відкрили в РФ. У своєму Twitter він висміяв росіян і зазначив, що гнів путінського режиму йому «приносить радість».

Пояснюємо складні речі простими словами – підписуйся на наш YouTube

«Ось пропозиція моїм російським «друзям», які хочуть заарештувати і судити мене за те, що я назвав режим Путіна воєнними злочинцями. Я підпорядковуюся юрисдикції Міжнародного кримінального суду, якщо ви це зробите. Приходьте і зробіть все можливе. До зустрічі в Гаазі!» – заявив республіканець.

Водночас Грем підкреслив, що усвідомлення того, що відданість Україні викликала гнів путінського режиму, йому «приносить величезну радість».

«Я продовжуватиму виступати за свободу України і доти, доки кожен російський солдат не буде вигнаний з української території», – підсумував сенатор.

28 травня слідчий комітет РФ відкрив проти Грема кримінальну справу за нібито висловлювання, що ліквідація росіян – «найкраща витрата грошей» для США.

Однак, як з’ясувало агентство Reuters із посиланням на повний запис розмови та відповідь республіканця, відео було змонтоване, а в оригіналі фрази не йшли одна за одною.

  • 27 травня 2023 року Грем заявив, що США повинні надати Україні касетні боєприпаси та додаткову далекобійну артилерію для контрнаступу.
  • Він зауважив, що «ніколи не був таким оптимістичним щодо здатності українців піти в наступ і повернути свою територію».

Джерело

Новости Украины