Суцільні руїни: як зараз виглядає район навпроти «Азовсталі» у Маріуполі (фото)

Цей район знаходиться впритул до ЖМР Кірова та вул. Куїнджі, яких уже немає.

Андрющенко показав знімки району навпроти «Азовсталі» / фото t.me/andriyshTime

Радник мера тимчасово окупованого Маріуполя Петро Андрющенко показав фото району «Правий берег», який знаходится навпроти «Азовсталі».

«Маріуполь. Район, що звуть «Правий берег». Прямо навпроти Азовсталі. Впритул до ЖМР Кірова та вул. Куїнджі (яких вже немає). Ще одно місце покинутого життя», – написав Андрющенко в Telegram.

Він наголосив, що туди «не заходять навіть мамкіни пропагандони і не возять Путіна».

Відео дня

«Може тому, що тут правда про російський геноцид українців настількі неприхована, що не можуть підібрати слів навіть на брехню?» – зауважив Андрющенко.

© t.me/andriyshTime © t.me/andriyshTime © t.me/andriyshTime © t.me/andriyshTime © t.me/andriyshTime © t.me/andriyshTime © t.me/andriyshTime © t.me/andriyshTime © t.me/andriyshTime © t.me/andriyshTime

Мітить на місце Шойгу або Суровікіна: Подоляк пояснив гучну заяву Пригожина (відео) «Новий Бахмут»: експерт пояснив тривожні заяви довкола Авдіївки (відео) Генерал-лейтенант прогнозує «прояснення» ситуації довкола Бахмута за «тиждень-два» У Донецьку росіяни втратили боєкомплект та своїх посіпак — радник мера Маріуполя (відео)Що відбувається в Маріуполі

Російські окупанти продовжують знищувати зруйнований ними Маріуполь Донецької області. Росіяни зносять цілі житлові квартали. Кожен день у місті зносять будинки в різних районах.

Крім того, днями в окупований Маріуполь нібито приїжджав президент РФ Володимир Путін. У ГУР припускають, що в місті побував його двійник. Представник ГУР Міноборони Андрій Юсов зазначив, що зараз точаться дискусії про те, чи взагалі живий сам Путін.

Джерело

Новости Украины