Вибух в українському посольстві в Мадриді іспанська влада розглядає як теракт

Вибух в українському посольстві в Мадриді іспанська влада розглядає як теракт

Фото: REUTERS/Хуан Медіна

Влада Іспанії розслідує вибух у посольстві України в Мадриді як теракт. Про це повідомляє «Europa Press».

Як зазначено в повідомленні, суддя Національного суду Хосе Луїс Калама розслідує вибух у посольстві України в Мадриді, внаслідок якого було поранено співробітника, як ймовірний злочин тероризму. Розслідування було ініційовано суддею після отримання попереднього звіту, підготовленого поліцією, який містить важливі подробиці про подію.

Посол України в Іспанії Сергій Погорєльцев повідомив телеканалу «RTVE», що пораненого співробітника українського дипвідомства вже виписали з лікарні. Постраждалий уже повернувся на роботу.

— Атаки, які Росія веде проти моєї країни, зобов’язують нас бути готовими до будь-яких інцидентів, провокацій чи нападів. Я впевнений, що всі мої колеги у всіх посольствах готові, і сподіваюся, що таких інцидентів у нас більше не буде, — наголосив Погорельцев.

Коментувати подробиці інциденту український дипломат не став до отримання подальших роз’яснень щодо результатів розслідування. Іспанська сторона продовжує встановлювати всі обставини.

Йдеться про інцидент, який стався 20 листопада у посольстві України в Іспанії. На ім’я посла Сергія Погорельцова надійшла поштова посилка без зворотної адреси. Згорток викликав підозри у секретаря, і вона передала його комендантові. Під час перевірки співробітник посольства виявив у коробці вибухівку та відкинув її убік, але внаслідок вибуху отримав поранення рук. Влада Іспанії пообіцяла провести ретельне розслідування того, що сталося.

Джерело

Новости Украины