Зеленська обговорила із послами семи країн допомогу постраждалим від війни українкам

Зеленська обговорила із послами семи країн допомогу постраждалим від війни українкам

Фото: t.me/FirstLadyOfUkraine

Дружина українського лідера Олена Зеленська обговорила з послами низки країн питання допомоги українським жінкам, які постраждали від російської агресії. Про це перша леді повідомила у Телеграм.

— Як допомогти жінкам, зґвалтованим російськими окупантами? Як заохотити тих, хто виїхав до інших країн, повернутися в Україну? Яка роль жінок у майбутньому відновленні країни? Що взагалі можуть зробити інші держави, щоби підтримати українок? – написала Зеленська, зазначивши, що ці питання обговорювалися під час зустрічі.

Перша леді уточнила, що у зустрічі взяли участь посли Великобританії Мелінда Сіммонс, Німеччини Анка Фельдгузен, Фінляндії Пяйві Лайне, США Бріджіт Брінк, Норвегії Ерік Сведал, Швейцарії Клод Вільд, Чорногорії Драгіца Понорац.

Напередодні Зеленська презентувала мобільний додаток для жінок, які страждають від домашнього насильства. Його розробили непомітним для кривдника: тривожна кнопка, яку в момент небезпеки можна швидко натиснути та викликати поліцію, виглядає у смартфоні як нейтральна іконка на екрані смартфона. Корисна інформація та контакти інших служб допомоги доступні лише у прихованому інтерфейсі.

Источник