Зеленський: Кожна російська ракета лише закріплює, що все завершиться трибуналом

Зеленський: Кожна російська ракета лише закріплює, що все завершиться трибуналом

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Президент Володимир Зеленський подякував бійцям Повітряних сил, українській ППО, яка сьогодні успішно відбила чергову російську атаку. 29 грудня збито 54 ракети, 11 ударних дронів. Про це він сказав у відеозверненні.

— На жаль, маємо й кілька влучань. Наші енергетики, ремонтні бригади протягом дня роблять усе, щоб українці якнайменше відчули наслідки удару терористів. І я дякую всім, хто працює заради відновлення постачання енергії. Станом на цей вечір відключення електрики є в більшості областей України. Особливо складно на Київщині та у столиці, на Львівщині, в Одесі та області, у Херсоні й області, на Вінниччині і Закарпатті. Але це не порівняти з тим, що могло б бути, якби не наші героїчні зенітники й ППО, — зазначив він.

Український лідер підкреслив, що з кожним таким ракетним ударом Росія лише глибше заганяє себе у глухий кут. Ракет у них стає дедалі менше. Натомість статус найбільшого терориста у світі ще довго матиме наслідки для Росії та її громадян.

— І кожна ракета тільки закріплює, що все це має завершитися трибуналом. Саме так і буде, — підкреслив він.

Раніше Зеленський попередив про можливість посилення обстрілів під час новорічних та різдвяних свят. За його словами, у святковий час російські терористи можуть знову активізуватися. Бо вони зневажають християнські цінності й будь-які цінності взагалі.

Джерело

Новости Украины