Ігоря Кондратюка нагородили за допомогу теробороні

Шоумен систематично підтримує українську армію.

Ігор Кондратюк отримав нагороду / фото instagram.com

Відомий музичний продюсер і телеведучий Ігор Кондратюк похвалився нещодавно отриманою нагородою за допомогу територіальній обороні. Фотографію ордена він опублікував у своєму Instagram-блозі. 

Відомо, що почесну нагороду «Щит ТРО» шоумену вручив командувач силами ТРО генерал-майор ЗСУ Ігор Танцюр. Кондратюк підкреслив, що продовжує робити все зі свого боку, щоб сприяти вигнанню окупантів з території України.

Екс-зять Алли Пугачової відкрито підтримав вбивства українців Ольга Сумська зустрілася з Іриною Білик в Іспанії (фото) «Господи, бережи Україну»: як зірки відреагували на масований обстріл 31 жовтня

Відео дня

«Продовжуємо разом працювати, наближати нашу перемогу над російськими окупантами – р*шистами, н*цистами і вбивцями українців», — прокоментував Ігор Кондратюк. 

Ігор Кондратюк отримав нагороду / скріншот, фото instagram.comНагорода Кондратюка / фото instagram.comІгор Кондратюк та його висловлювання про зірок-зрадників

Нагадаємо, що шоумен також несе оборону і на інформаційному фронті. Так, він неодноразово висловлювався про санкції для артистів-путіністів. Про це він говорив ще до 24 лютого.

Крім того, Кондратюк розповів, яким росіянам можна давати візи в Україну. Телеведучий і продюсер вважає, що ті, хто підтримують нашу країну, повинні доводити це не словом, а ділом.

Також УНІАН писав, що Ігор Кондратюк показав шокуючі кадри з села на Херсонщині, де він виріс.

Джерело

Новости Украины