«Ми за вас молимося»: для Путіна влаштували шоу з «маріупольцями» (відео)

Вождя привезли у відбудований ЖК, де його «прославляли» нібито місцеві жителі.

Путіну влаштували шоу з «маріупольцями» / скриншот

Для російського диктатора Володимира Путіна влаштували шоу з масовкою під час нібито його візиту в Маріуполь. Пропагандисти зібрати кілька людей, яких видали за місцевих жителів. Вони прославляли «царя» і дякували «за побєду».

Відеоролики з «маріупольцями» показали російські пропагандисти. На кадрах нібито жителі зруйнованого міста кажуть, що залишилися без нічого, але все одно дякують Путіну за «маленький шматочок раю» у вигляді відбудованих квартир.

«Дякуємо вам за перемогу. Ми за вас молимося. Ми дочекалися. Це маленький шматочок рая», — заявили «місцеві» Путіну.

Відео дняДля Путіна влаштували шоу нібито з маріупольцями

Рух «Маріуполь. Спротив» ідентифікував деяких «героїв» пропагандистських відео. Зокрема, чоловік у синій куртці на відео, який радісно тиснув руку нібито Путіну — Олексій Хав’яр. Він мешкав у Кальміуському районі Донецької області.

Зрадника з відео ідентифікували / «Маріуполь. Спротив»

Жіночка, яка «молиться за Путіна» — Ірина Волосатова. Раніше мешками з батьками в будинку на вулиці Миру, 77 в Маріуполі. Сусіди жінки розповіли, що вона розмародерила кілька сусідських квартир.

«Завжди була за Росію, всім незадоволена, українською владою та життям в Україні — результат бачите на цьому відео. Наговорила собі років на 15, хоч би не звалила в р*шку», — розповіла сусідка зрадниці.

Ідентифіковано ще одну зрадницю / «Маріуполь. Спротив» У Донецькій області через росіян була кривава доба: де загинули люди «Бій за хатинку лісника»: Гіркін потролив безглузді штурми «Вагнера» у Бахмуті Росіяни влаштували у Херсонській області «гарячу» добу: названо число поранених Росіяни брешуть про «успіхи» в Бахмуті та окупацію міста на 70% — ISW Роспропаганда показала дивне відео «візиту» Путіна в Маріуполь»Візит» Путіна в Маріуполь: що відомо

Путін нібито вперше нібито відвідав Маріуполь. За версією пропагандистів, диктатор побував у житловому комплексі «Невський», який побудували росіяни, поговорив з «жителями» і навіть «сходив у гості» до однієї сім’ї «за її запрошенням».

При цьому Кремль не показав жодного фото та відео із чіткими доказами того, що Путін дійсно був у місті. Згодом пропагандисти показали дивне відео з Маріуполя. Втім, Путіна на кадрах не впізнати.

Джерело

Новости Украины