У Маріуполі міг бути не Путін: у мережі вважають фейком поїздку російського президента

Західні журналісти називають кадри пропагандистського ролика з Путіним у Маріуполі сюрреалістичними.

Путін нібито відвідав Маріуполь / скріншот

На Заході сумніваються, що російський президент Володимир Путін справді всупереч правилам безпеки, яким він останнім часом старанно слідує, відвідував Маріуполь.

Журналіст Юан Макдональд в Twitter поставив під сумнів сюжет російських пропагандистів, на якому Путін зустрічається з нібито мешканцями нових висоток знищеного міста.

Макдональд назвав кадри сюрреалістичними, оскільки будинки були збудовані на місці знищених осель українців армією того ж Путіна.

Відео дня

«Російський диктатор Володимир Путін в нині окупованому Росією українському місті Маріуполь зустрічається з мешканцями нових квартир (чиї старі квартири були зруйновані російською армією) посеред ночі. Сюрреалістичні кадри (якщо справжні) з Кремля. Але чи реально це?» — поцікавився журналіст.

Викладач російської та пострадянської політики в університеті Бата доктор Стівен Голл, коментуючи поїздку Путіна, написав, що «вдячні» громадяни, зображені на відео, можуть бути підставними особами.

У РФ ввели покарання за дискредитацію «вагнерівців»: Путін підписав закони Гіркін несподівано похвалив ЗСУ: бої в Бахмуті — за правилами України «Ця криза стане крахом»: депутат РФ закликав напасти на ослаблену Туреччину (відео)

Путін у Маріуполі — що відомо

Вночі 19 березня Путін несподівано відвідав Маріуполь, принаймні це стверджують пропагандисти.

Путін зустрівся з іншими окупантами, засвітився в якомусь бункері разом з начальником Генштабу ЗС РФ Валерієм Герасимовим, але найбільше питань викликав його візит нібито у відбудований ЖК.

У житловому кварталі на тлі нових висоток Путіна зустрів натовп людей, що представився мешканцями. Чоловіки і жінки російською дякували Путіну за «звільнення».

Деяких осіб вдалося ідентифікувати — ними справді виявилися місцеві колаборанти.

Слід зазначити, що у будинки в Маріуполі раніше заселяли невідомих людей. 

Джерело

Новости Украины