Трасс на Генасамблеї ООН: Ми не заспокоїмося, доки Україна не переможе


Трасс на Генасамблеї ООН: Ми не заспокоїмося, доки Україна не переможе

Ліз Трасс (фото — ЕРА)

Велика Британія збереже чи збільшить підтримку Києва і не заспокоїться, доки Україна не переможе. Про це заявила на Генасамблеї ООН прем’єр-міністерка Британії Ліз Трасс.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

«У цей вирішальний момент конфлікту я обіцяю, що ми збережемо або збільшимо нашу військову підтримку Україні на стільки, скільки потрібно. Поки я кажу, в Україну прибуває нова британська зброя, включно з новими ракетами для MLRS. Ми не заспокоїмося, доки Україна не здобуде перемогу «, – Заявила вона.

Російський диктатор Володимир Путін намагається виправдати катастрофічні невдачі в Україні – для цього він подвоює зусилля та посилає на страшну долю ще більше резервістів, заявила Трасс. Він ще більше брязкає зброєю, робить ще більше фальшивих заяв та погроз.

Читайте також: «Для нас це війна за життя». Повний текст промови Зеленського на Генасамблеї ООН

Вона наголосила, що РФ ніхто не погрожував, а у світі триває боротьба між автократіями та демократіями.

«Це вирішальний момент у нашій історії, в історії цієї організації та в історії свободи. Історія 2022 року могла б стати історією авторитарної держави, яка перекинула танки через кордон мирного сусіда і поневолила його народ. Натомість це історія про те, як свобода дала відсіч. Перед лицем агресії, яка зростає, ми показали, що у нас є сили діяти і рішучість довести справу до кінця», – додала Трасс.

  • Вранці 21 вересня російський диктатор Путін оголосив про часткову мобілізацію в Росії. Він також заявив, що «підтримає» псевдореферендуми на окупованих територіях і натякнув на ядерну зброю.
  • Президент США Джо Байден на ГА ООН заявив, що РФ порушила основні засади статуту ООН. Президент Зеленський – що Росія хоче війни, але не зможе зупинити поступ історії.

Читайте також: «Для росіян це буде вбивча зима». Чому мобілізація в Росії не допоможе Путіну

Джерело