«Дощ» в квартирах та крадені вікна: жителі Маріуполя незадоволені «ремонтами» окупантів

Загарбники всіляко наживаються на горі українців.

У Маріуполі окупанти продають населенню вікна з чужих домівок / фото УНІАН

Російські окупанти проявляють чудеса «відновлення» зруйнованого їх же ракетами Маріуполя. Загарбники продають місцевим жителям вцілілі вікна зі зруйнованих будинках та влаштовують в їх будинках «дощ».

«Маріупольський бізнес при Росії від росіян у всій красі. Цивільні окупанти демонтують навіть уцілілі вікна. Міняють на нові. А куди потім те, що демонтовано? Правильно — можна продати. Тому цивільні окупанти разом з окремими маріупольськими «ждунами» продають масово старі склопакети, — розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у своєму Telegram-каналі.

При цьому він вказав, що в місті величезний попит на вікна і багатьом жителям доводиться міняти їх самостійно.

Відео дня

«А для «бізнесменів на верху» — подвійний заробіток. Не новина. Не дивно. Цілком логічно враховуючи сутність росіян і їх пособників», — вказав чиновник.

Староста українського села заманює переселенців — ажіотаж на житло не стихає (відео) Мати загиблого українського Героя вразила своїм вчинком — зробила цінний подарунок дітям у селі (відео)

Крім того, окупанти почали ремонтувати дахи будинків у місті, що не принесло радості маріупольцям. Так, в одному з будинків, де жителі не скаржилися на протікання, після «ремонту» росіян в квартирах пішов дощ. Місцевий житель поскаржився, що горе ремонтники просто зняли руберойд і кинули все.  

Після ремонту окупантів у квартирах маріупольців йде дощСитуація в Маріуполі — що відомо

Російські окупанти ретельно знищували Маріуполь з перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Пізніше місто опинилося в російській окупації. В результаті російських атак в горді загинули десятки тисяч людей.

Росіяни почали зносити розбомблені ними ж будинки, а для жителів міста, які опинилися без даху над головою, окупанти почали будувати бетонні квартири зі щілинами і без опалення.

Джерело