McDonald’s відновить роботу в Україні: Спочатку Київ і західна частина країни

McDonald's відновить роботу в Україні: Спочатку Київ і західна частина країни

Фото: facebook.com/McDonaldsUA

McDonald’s вирішив повернутися до роботи в Україні. Про це вдень 11 серпня повідомив голова МЗС Дмитро Кулеба, а також йдеться у заяві американської компанії.

— Мак повертається:) Вітаю рішення компанії McDonald’s відновити роботу частини ресторанів в Україні. Спочатку це буде Київ і західна частина нашої країни. Підготовка до безпосереднього відкриття дверей ресторанів займе ще певний час. Але головне, що є політичне рішення: Мак повертається, — написав Кулеба у Фейсбук.

Міністр додав, що це були довгі переговори, адже справа не лише у бігмаках. 

— Це насамперед сигнал для міжнародного бізнесу про можливість працювати в Україні навіть попри умови війни. Це робочі місця та податки до українського бюджету, виживання нашої економіки в часи російської агресії. Це, зрештою, частина відновлення України.

У заяві McDonald’s йдеться, що працівники висловили велике бажання повернутися до роботи.

— Наші ресторани в Україні знову відкриються, де це можна зробити безпечно та відповідально… Ми вирішили запровадити поетапний план відновлення роботи деяких ресторанів у Києві та на заході України, де інші бізнеси безпечно відновили роботу. 

Протягом кількох наступних місяців ми з партнерами будемо займатися відновленням ланцюжків постачання продуктів у ресторани, підготовкою ресторанів до обслуговування клієнтів, поверненням команди ресторанів і співробітників у робоче середовище, а також впровадженням розширених процедур і протоколів для підтримки безпеки наших людей і клієнтів. 

McDonald’s не працює в Україні з 24 лютого. Компанія продовжила виплачувати зарплати понад 10 000 співробітників. 19 червня Дмитро Кулеба повідомив, що влада працює над відкриттям McDonald’s в Україні. МЗС зв’язалося з українським офісом та зі штаб-квартирою McDonald’s у США.

Джерело