Побажання українцям від Варфоломія: щоб наступний рік став «періодом миру, любові та солідарності»

Побажання українцям від Варфоломія: щоб наступний рік став "періодом миру, любові та солідарності"

Вселенський патріарх Варфоломій у своєму святковому звернення до українців заявив, що Велика Церква Христова захоплюється хоробрістю та доблестю українського народу.

— Свята Велика Церква Христова – яка принесла християнську віру та візантійську цивілізацію на вашу батьківщину, Київську Русь, наприкінці Х століття – продовжує захоплюватися мужністю, хоробрістю та доблестю українського народу, який демонструє усьому світу справжню відданість та безмежну любов до своєї країни, — йдеться у тексті привітання.

Варфоломей наголосив, що Мати-Церква зараз особливо думає про українців, які цього року святкують Різдво Христове «цієї холодної пори… без електрики, без опалення», і невпинно молиться за «негайне відновлення миру та справедливості, за відродження України».

Вселенський патріарх вважає, що «тільки солідарністю з українським народом можна подолати зло та пітьму» і тому побажав українцям, , щоб наступний 2023 рік став «періодом миру, любові та солідарності, справді роком праведності нашого Господа».

Привітав з Різдвом весь світ і Папа Римський. У своїй промові він, зокрема, згадав про тих, що «поїдають навіть своїх ближніх»

Джерело

Новости Украины