ОП про атаку на Бєлгородщину: Стосунку не маємо, але спостерігаємо з цікавістю


ОП про атаку на Бєлгородщину: Стосунку не маємо, але спостерігаємо з цікавістю

Михаил Подоляк (скриншот видео ICTV)

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Україна «не має безпосереднього стосунку» до подій у Бєлгородській області РФ, але «з цікавістю спостерігає». Про це він написав у Twitter.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

«Єдиною рушійною політичною силою в тоталітарній країні закручених гайок завжди неминуче стає партизанський рух зі зброєю в руках. Україна із цікавістю спостерігає за подіями в Бєлгородській області Росії та вивчає ситуацію, утім не має до неї безпосереднього стосунку», – написав Подоляк.

«Як відомо, танки продаються в будь-якому російському військторзі, а підпільні партизанські загони складаються все-таки з громадян Росії», – додав він.

  • Сьогодні вранці Російський добровольчий корпус (РДК) і Легіон «Свобода Росії» повідомили про перетин кордону з РФ, вони знову зайшли у Бєлгородську область, де «звільнили» вже як мінімум один населений пункт. Губернатор області заявив, що на територію РФ зайшла нібито розвідувально-диверсійна група ЗСУ.
  • У Головному управлінні розвідки Міноборони LIGA.net пояснили, що, як громадяни РФ, члени цих легальних в Україні формувань діють на території Росії автономно.

Джерело

Новости Украины